28308515 1263001747167054 68633213 n Щозими на лижній базі «Токарі» ВАТ «Сумихімпром» відбувається спартакіада. Зимовий спортивний захід проводиться Сумською обласною організацією галузевої профспілки з метою пропагування здорового способу життя та фізичної культури серед працівників галузі ЖКГ.
16 лютого першість виборювали 6 збірних команд підприємств житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.
Змагання проводилися з двох видів спорту: лижні гонки (у кількох вікових групах) та міні-біатлон.
За результатами зимової спартакіади:
І місце у змаганнях з лижних гонок серед жінок понад 35 років посіла Наталія ПЕГАНОВА (КП «Міськводоканал» СМР);
І місце у змаганнях з лижних гонок серед чоловіків до 40 років – Максим КРИВОМАЗ (КП «Міськводоканал» СМР);
І місце та ІІ місце у змаганнях з лижних гонок серед чоловіків понад 40 років вибороли Володимир АБАРОВСЬКИЙ та Сергій ВАРАВКА відповідно (КП «Міськводоканал» СМР). ІІ місце у змаганнях з лижних гонок серед жінок до 35 років посіла Діана ЧЕНЧИК (КП "Міськводоканал" СМР).
Не поступилися першістю водоканальці і у змаганнях з міні-біатлону. Наталія ПЕГАНОВА посіла перше місце серед жінок. Максим КРИВОМАЗ виборов другу сходинку у змаганнях з міні-біатлону серед чоловіків.
Щиро вітаємо призерів зимової спартакіади та бажаємо подальших спортивних та професійних успіхів!