Де  сплатити  послугу:

Для  зручності   населення  розрахунки  за  послуги  з  водопостачання  та  водовідведення   введено  до  компьютерної  програми  Сумського  розрахункового  центра. КП «Міськводоканал»  СМР укладено  угоду  на  виконання  робіт  по  врученню  платіжних  повідомлень  населенню  працівниками  Розрахункового  центра.

За  отриманим  платіжним  повідомленням  абоненти  можуть  сплатити  за  водопостачання  та  водовідведення  в  касах  банківських  установ  м. Суми.

Разом  з  цим  мешканці  м. Суми  можуть  розраховуватися  без  платіжних  повідомлень в   касах   48  відділення «Ощадбанк»,   ДППЗ «Укрпошта», ПАТ «КБ «ПриватБанк»,  назвавши  адресу  або  особовий  рахунок  платника.

Для  платежів  населення  за  послуги  водопостачання  та  водовідведення:

40009, КП «Міськводоканал» СМР

вул. Білопільський  шлях, 9

код ЗКПО  03352455  ІПН  033524518192

Свідоцтво  платника  ПДВ  25784181

р/р 26007019410386

Регіональне  відділення  АКБ «Індустріалбанк», МФО 313849

Платник  податку  на  прибуток  на  загальних  підставах

 

Додаткова послуга з оплати повірки лічильників

     

До уваги споживачів!

  1. Додаткова послуга КП “Міськводоканал”

Для зручності споживачів КП “Міськводоканал” впроваджує додаткову послугу зі сплати квитанції по повірці водолічильників без демонтажу (не знімаючи лічильник). Розрахуватися тепер можна платіжною банківською картою через мобільний POS-термінал в присутності оператора КП “Міськводоканал” безпосередньо в квартирі, не приїжджаючи до водоканалу.

Вартість послуги складає 120,00 грн. (за один лічильник) + комісія банку (2,5 % від суми платежу).

Для здійснення оплати за повірку лічильників через мобільний POS-термінал споживачу необхідно лише знати номер особистого рахунку та пін-код платіжної банківської картки.

У разі відсутності платіжної банківської карти, споживачу необхідно звернутися до каб. № 12, 1-й поверх для отримання квитанції за повірку лічильників. Сплатити квитанцію можна в касі банку на 1-му поверсі в приміщенні КП “Міськводоканал” або в інших банківських установах.

Після пред’явлення чеку про сплату квитанції за проходження повірки  визначається дата виходу оператора КП “Міськводоканал” для здійснення  повірки лічильників. Дата повірки водомірів узгоджується зі споживачем в телефонному режимі і споживачу необхідно в обумовлений день надати доступ представнику КП “Міськводоканал” СМР до місця встановлення засобів вимірювальної техніки.

  1. Як дізнатися, що до Вас прийшов оператор КП “Міськводоканал”?

Для підтвердження особи представник КП «Міськводоканал» повинен пред’явити службове посвідчення з фотографією та бути одягнений у спецформу.

У разі виникнення сумнівів щодо особи, яка представилася працівником КП “Міськводоканал”, обов’язково зателефонуйте до підприємства за номерами: 700-692, 700-693, 050-307- 57-61.

За більш детальною інформацією щодо повірки лічильників звертайтеся за

телефонами: 700-692, 700-693, 050-307-57-61.