Безпека та функціональність: КП «Міськводоканал» встановлює сучасні люки

Щомісяця до аварійно-диспетчерської служби надходить близько 20 заявок від споживачів щодо ненакритих колодязів.

Відкриті люки становлять загрозу життю та здоров’ю містян, можуть призвести до дорожньо-транспортних пригод. Також у ненакриті колодязі  потрапляє сміття, що може привести до перебоїв у водопостачанні  та водовідведенні.

Аби запобігти травматизму людей, дорожнім та комунальним аваріям, працівники водоканалу проводять планові обстеження оглядових колодязів та виконують їхнє накриття, встановлюючи також полімерпіщані кришки люків на місці вкрадених.

Модернізовані люки виготовлені шляхом гарячого пресування з полімерпіщаної суміші, стійкої до агресивного впливу хімічних речовин та корозії. Окрім тривалого терміну експлуатації, такі люки зовсім не зацікавлять збирачів металобрухту.

Отже, заміна старих металевих кришок, більшість з яких викрадена збувальниками металу, на сучасні полімерпіщані сприятиме безпеці мешканців та економії коштів підприємства, яке змушене нести додаткові витрати на відновлення люків. (За минулий рік на комунікаціях міста водоканалом було встановлено  242 кришки люків на загальну суму понад 500 тисяч гривень, з них 174 – полімерпіщані).

Також для забезпечення стабільної роботи каналізаційної системи міста водоканалівці регулярно здійснюють ревізію оглядових колодязів, їхнє підняття та очищення від кореневої системи, побутового сміття, решток харчових продуктів.

Нагадуємо, що повідомити про відкритий колодязь можна за номерами аварійно-диспетчерської служби: (0542) 700168, (050) 4078110, (067) 5482112, що працює цілодобово.