В Яремче відбувся Міжнародний водний форум

Минулого тижня у місті Яремче пройшов водний форум. У роботі міжнародного заходу взяли участь представники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, профільних міністерств, НКРЕКП, органів місцевого самоврядування, бізнесу та науки.

Учасники обговорили законодавчі ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України, екологічні аспекти в діяльності водоканалів та технічні рішення з ресурсо- та енергозбереження.

Неабияку увагу було приділено перспективам розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, питанням тарифної та інвестиційної політики у галузі водопостачання та водовідведення.

Під час конференції відбулися Загальні звітно-виборчі збори Асоціації «Укрводоканалекологія», на яких було обрано президента Асоціації – Дмитра Новицького (гендиректор ПрАТ АК «Київводоканал»), затверджено новий склад Ради Асоціації та погоджено план пріоритетних спільних дій учасників профільного об’єднання на поточний рік.

Традиційно проводилася галузева виставка технологій та обладнання, на якій учасники експозиції презентували продукцію для сфери водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження.