Дбаємо про міську каналізацію вдень і вночі

Фахівці сумського водоканалу роблять все можливе для підтримання каналізаційного обладнання у технічно-справному стані. Для забезпечення безаварійної роботи системи водовідведення проводяться планові профілактичні огляди, здійснюється ремонт та оновлюється устаткування.

Так, днями працівники каналізаційного господарства здійснили роботи з ревізії та ремонту запірної арматури на шостій каналізаційній насосній станції. Вчасно відремонтована засувка діаметром 600 мм убезпечить станцію від аварійного затоплення та підвищить надійність роботи системи відведення стічних вод з території Хіммістечка, вулиць Прокоф’єва, СКД, Катерини Зеленко, Замостянська, Харківська та прилеглих до них.

Також, аби не створювати зайвих незручностей споживачам, водоканалівці виконали ряд ремонтно-відновлювальних робіт у нічний час.
Зокрема, працівники оновили застаріле запірне обладнання на дев’ятій каналізаційній станції, яка обслуговує оселі мешканців 9-12 мікрорайонів.

Окрім цього, фахівці підприємства виконали герметизацію трубопровідного насосного обладнання між грабельним приміщенням та машинною залою на першій каналізаційній станції. Такі роботи запобігають можливим протіканням та забезпечують стабільне функціонування системи водовідведення будинків по вулицях Троїцька, Новомістенська, Привокзальна, Леваневського, Героїв Сумщини, проспекту Шевченка та прилеглих до них.
Профілактичні ремонти жодним чином не вплинули на комфорт в оселях сумчан, адже здійснювалися без обмеження послуг.