Дякуємо за допомогу та підтримку

Ще на початку року фахівці водоканалів разом з бізнес-партнерами відвідували спільні конференції та технічні семінари, працювали над втіленням заходів інвестиційних програм та перспективами розвитку водопровідно-каналізаційної галузі.

Сьогодні ж більшість водоканалів України потерпають від злочинних дій окупантів. Руйнування та знеструмлення об’єктів, неможливість здійснення закупівлі необхідного обладнання, падіння рівня оплат, постійна потреба у паливі та реагентах подекуди унеможливлюють роботу підприємств.

Проте сувора буденність ще більше об’єднала водоканальську спільноту. У поточних надскладних умовах не залишились осторонь і бізнес-партнери.

Надійні, перевірені часом компанії, з якими водоканали спільно модернізували обладнання у мирний час, і тепер допомагають забезпечувати українців водою, надаючи підприємствам посильну гуманітарну допомогу.

Так, днями сумський водоканал безкоштовно отримав енергозберігаюче насосне обладнання від німецького виробника.

Оскільки у воєнний час служби водоканалу працюють у посиленому режимі для підтримки безперебійної роботи складного інженерного комплексу мереж та споруд, то будь-яка допомога є неоціненною. До того ж отримані сучасні насоси забезпечать не лише  стабільну роботу об’єктів водопостачання, а й раціональні техніко-економічні режими роботи.

Принагідно висловлюємо вдячність Сумській обласній військовій адміністрації за постійне активне сприяння у доставці гуманітарного спецобладнання для подальшої експлуатації систем водопостачання та водовідведення міста Суми.