Екологічні питання у сфері водного господарства обговорили на Екофорумі у Львові

Минулого тижня Екофорум у Львові зібрав майже 200 фахівців водної галузі. Цьогорічний захід був організований Львівською міською радою та Асоціацією «Укрводоканалекологія» за участю представників профільних Міністерств, НКРЄКП, українських та іноземних експертів, бізнес-фахівців та науковців. Долучилися до роботи Форуму керівники водоканалів України.

Учасники Екофоруму обговорили найактуальніші екологічні питання у сфері водного господарства та поводження з відходами, в тому числі Водну стратегію України, Стратегію розвитку систем питного водопостачання та централізованого водовідведення, інвестиційні проєкти водного сектору. «Львівський екологічний форум вкотре став майданчиком для обміну досвідом та розробки спільних дій щодо створення стратегічного плану реальних заходів із збереження навколишнього середовища та об’єктів водопровідно-каналізаційної сфери.  Водна галузь потребує від держави цільових програм, які б визначали джерела фінансування реконструкції мереж та сприяли б сталим екологічним інвестиціям», – зазначає директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.

У рамках заходу відбулися урочистості, присвячені 120-річчю львівського водоканалу. Також відбулася галузева виставка інноваційних технологій та обладнання у галузях очищення природних та стічних вод, переробки та сортування відходів, автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, новітніх екологічних рішень для промисловості та домогосподарств.