Заборгованість за послуги зростає

Надмірна увага з боку силових структур до діяльності сумського водоканалу не лише ускладнює робочий процес, а й негативно позначається на суспільному настрої. Події останніх двох тижнів суттєво дискредитують колектив підприємства, що прогнозовано викликає суспільне занепокоєння. Як наслідок, ще більше знижується рівень оплат за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

На сьогодні містяни заборгували водоканалу вже понад 52 млн гривень, понад 46 млн гривень боргує держава з різниці в тарифах. Такі суми недоотриманих коштів не можуть не позначатися на роботі підприємства.

КП «Міськводоканал» як підприємство критичної інфраструктури функціонує 24 години на добу. З відстороненням директора водоканал переживає сьогодні не найкращі часи, проте це не призводить до зниження працездатності та відповідальності фахівців по виконанню своїх обов’язків, які повинні вчасно отримувати заробітну платню. До того ж підприємство має зобов’язання щодо сплати за електроенергію та податки, повинно закуповувати необхідні матеріали для усунення аварій, реагенти, паливно-мастильні матеріали, комплектуючі для техніки, засоби дезінфекції та індивідуального захисту для своїх працівників тощо.

На сьогодні цілодобове водопостачання й водовідведення є не просто елементами комфорту, а факторами, що стоять на заваді поширення коронавірусу, забезпечують нормальне функціонування медичних закладів.

Звертаємося до усіх боржників з великим проханням вирішити питання оплати послуг.

Принагідно дякуємо кожному, хто вчасно та в повному обсязі сплачує рахунки.

Споживачам, які мають заборгованість, КП «Міськводоканал» завжди йде на зустріч та в разі необхідності пропонує укласти договір з реструктуризації. Для цього необхідно звернутись до абонентського відділу.