Народний депутат Ігор Молоток відвідав сумський водоканал

 Усі наявні до війни проблеми водоканалів України посилилися наслідками широкомасштабного військового вторгнення, яке призвело до ще більшої руйнації інфраструктури та до погіршення фінансового стану підприємств. На сьогодні водна галузь критично потребує уваги влади.
На днях з робочим візитом сумський водоканал відвідав народний депутат  України Ігор Молоток.
У ході зустрічі директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач обговорив з народним обранцем перспективи фінансування проєктів водоканалу в межах програми «Відновлення України» та важливість підтримки державних програм у сфері водопостачання та водовідведення, зокрема «Питна вода України».
Під час візиту керівник сумського водоканалу звернувся до Ігоря Молотка, як члена комітету Верховної Ради України з питань бюджету, за допомогою в вирішенні питання фінансування аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах підприємства через Управління Державної казначейської служби України.
«На сьогодні особливе занепокоєння викликає зупинка робіт на двох каналізаційних колекторах, які приймають стічні води від абонентів VIII-X мікрорайонів міста, вулиць Харківська, Прокоф’єва, СКД та транспортують їх до каналізаційної насосної станції № 6 по вулиці Катерини Зеленко. З набранням чинності Постанови КМУ № 590 в умовах воєнного стану фінансування робіт через Державну казначейську службу припинено.
Водночас перед будівлею КНС-6 виконані розкопки ґрунту до рівня каналізаційного колектору. Опади, ґрунтова вода з піском, які потрапляють до колектору, спричиняють додаткове навантаження на насоси, збільшення загальних питомих витрат на процес перекачування. Все це може призвести до повного затоплення КНС № 6 з подальшим відключенням частини міста від водопостачання. Роботи терміново потрібно завершити. Для цього необхідно, щоб кошти пройшли через держказну. Принагідно дякуємо народному депутату України Ігорю Молотку за увагу до сумського підприємства критичної інфраструктури та готовність допомогти у вирішенні нагальних питань», – зазначив Анатолій Сагач.