Перелік документів для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, двоквартирних будинків для приєднання до умов типового індивідуального договору:

 п/п Найменування документа
1. Копія виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) на дату звернення.
2. Копія витягу з реєстру платників податку.
3. Копії установчих документів: статут, положення (за наявності).
4. Копія паспорта (для фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб).
5. Копія документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (для юридичних осіб), копія довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності.
6. Копія документа, яким визначено право власності (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності) або документ на користування приміщенням (договір оренди, найму тощо).
7. Копія технічного паспорту приміщення споживача.
8. Копії паспортів засобів обліку води або копії свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.
9. Розрахунок норми споживання холодної води виконаний згідно до рішення ВК СМР №172 від 20. 04. 1999 р. (на офіційному сайті підприємства за посиланням Нормативна база/Підзаконні нормативно-правові акти)

Надані копії документів повинні бути належним чином завірені споживачем.

ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР (ОНОВЛЕНИЙ)