Повідомити про факт порушення Антикорупційної програми

 

Інформація

про порядок повідомлення про факти порушення Антикорупційної програми або про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень

Закону України “Про запобігання корупції” 

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про запобігання корупції” викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

КП “Міськводоканал” Сумської міської ради співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо Вам стали відомі факти порушення вимог Закону працівниками КП “Міськводоканал” Сумської міської ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені Ви можете повідомити про виявлені факти наступними каналами:

Електронна поштова скринька: vk_ur@ukr.net

Телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(050)303-22-24

Режим роботи телефонної лінії: понеділок — четвер: з 8-ї год до 16 год. 30 хв., п’ятниця: з 8-ї год. до 15 год. 15 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.

На поштову адресу КП “Міськводоканал” Сумської міської ради: вул. Білопільський шлях 9, м. Суми, 40009.

Крім того, в КП “Міськводоканал” Сумської міської ради створено та забезпечено функціонування внутрішніх каналів повідомлення призначених безпосередньо для працівників КП “Міськводоканал” Сумської міської ради:

Електронна поштова скринька: vk_ur@ukr.net

Така інформація надається Уповноваженому з питань реалізації Антикорупційної програми:

Лисенко Ольга Петрівна, номер телефону +38(050)3032224 або Парфенчук Алла Іванівна, моб. +38(068)6531349.

Подання усних та письмових повідомлень:

особисто — кабінет юридичного відділу, 2 поверх, понеділок — четвер: з 8-ї год до 16 год. 30 хв., п’ятниця: з 8-ї год. до 15 год. 15 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.

через приймальню — понеділок — четвер: з 8-ї год до 16 год. 30 хв., п’ятниця: з 8-ї год. до 15 год. 15 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статтей 53 – 539 Закону України «Про запобігання корупції» та відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.06.2022 № 223 «Про затвердження Порядку реєстрації, обліку та розгляду виконавчими органами, комунальними підприємствами та установами Сумської міської ради повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;

прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції: Національне агентство з питань запобігання корупції (01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28).