Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку

 

Шановні споживачі

житлового будинку 9 по вулиці Білопільський шлях, в м. Суми!

            Оператор зовнішніх інженерних мереж КП “Міськводоканал” Сумської міської ради, з метою виконання вимог Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”  та приведення місця розташування вузла комерційного обліку теплової енергії ULTRAHEAT Т550 UH-50  № 68664387 у відповідність до вимог чинного законодавства, повідомляє про намір встановлення/реконструкції  системи опалення з влаштуванням вузла комерційного обліку теплової енергії та вузла комерційного обліку води на вводі зовнішніх інженерних мереж будівлі, за адресою: вул. Білопільський шлях,  9 в м. Суми.

Відповідно до наказу від 09.08.2018 № 206, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, власник (співвласники) будівлі, з дня отримання повідомлення про таке оснащення, протягом двох місяців має право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) рішення про:

– згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;

– намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку;

– намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

Згідно з п. 10 наказу від 09.08.2018 № 206, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  п. 3 ст. 3 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” у разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення оператора зовнішніх інженерних мереж про намір встановити вузол комерційного обліку власник (співвласники) будівлі не повідомив(ли) оператора зовнішніх інженерних мереж про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку, а також у разі, якщо власник (співвласники) повідомив(ли) про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку, але не зробив(ли) цього протягом чотирьох місяців з дня отримання повідомлення оператора зовнішніх інженерних мереж про намір встановити вузол комерційного обліку, оснащення будівлі вузлом комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

Відповідь на повідомлення просимо надавати  оператору зовнішніх інженерних мереж КП “Міськводоканал” Сумської міської ради за такою адресою: 40009, Сумська обл., м. Суми, вул. Білопільський шлях, 9, ел. пошта: vodocanal_sumy@ukr.net.

Телефон для довідок: 0991080746

Повідомлення про намір встановлення/реконструкції вузла комерційного обліку.