ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) КП “Міськводоканал” Сумської міської ради про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», враховуючи зміни, які були внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2021р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 928 та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП “Міськводоканал” Сумської міської ради публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП “Міськводоканал” Сумської міської ради співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з підприємством.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення, або звертаються до КП “Міськводоканал” Сумської міської ради для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на офіційному веб-сайті КП “Міськводоканал” Сумської міської ради https://vodokanal.sumy.ua у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Переглянути ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР ПРИЄДНАННЯ у форматі PDF.

Інформація щодо якості послуг в багатоквартирних будинках міста.

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення