Працівники каналізаційного господарства оновили аварійне запірне обладнання

Фахівці сумського водоканалу наполегливо працюють не тільки вдень, а і вночі. Щоб не створювати незручностей містянам, водоканалівці ремонтують та оновлюють обладнання підприємства, коли більшість сумчан вже, як то кажуть, бачить третій сон. Адже в цей час є можливість зупинити каналізаційну насосну станцію, не припиняючи водопостачання.

Саме таким чином минулого тижня працівники КП «Міськводоканал» виконали аварійно-ремонтні роботи на напірному колекторі десятої каналізаційно-насосної станції. Зокрема, було замінено засувку діаметром 400 мм. Запірно-регулююча арматура відпрацювала нормативний термін експлуатації, була в незадовільному технічному стані та вже не підлягала ремонту. Зношену засувку замінили на сучасну чавунну з високою герметичністю класу «А».

Аварійне запірне обладнання діаметром 200 мм замінили також і на КНС-9. Тут встановили сучасну засувку А класу, яку підприємство отримало як гуманітарну допомогу.

Виконані роботи дозволять забезпечити надійне і безперервне відведення стічних вод від обласного пологового будинку, медінституту, будинків вулиць Полковника Донця-Захаржевського (Карбишева) та Водної, а також великого масиву осель 9-12 мікрорайонів.

Працюємо за будь-яких умов для комфорту сумчан!

Долучайтесь до нашої спільноти в Telegram: https://t.me/vodokanalSMR