Працівники КП «Міськводоканал» взяли участь у міжнародній виставці «Aquatherm Kyiv»

18-20 травня у Києві пройшла міжнародна виставка «Aquatherm Kyiv».

Фахівці КП «Міськводоканал» ознайомилися з представленим енергозберігаючим обладнанням та відвідали конференцію щодо стану галузі водопровідно-каналізаційного господарства.

Зокрема, учасники конференції обговорювали проблемні питання стосовно законодавчих змін у сфері ЖКГ, вимог до якості послуг та підвищення енергоефективності підприємств.

Провідні спікери розповіли про особливості впровадження Законів України «Про житлово-комунальні послуги» і «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з урахуванням внесених змін, а також проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж». Окрім законодавчих змін у сфері ЖКГ були розглянуті питання щодо вимог до якості питної води та розвитку житлово-комунального господарства в умовах децентралізації.

Під час виставки сучасного обладнання працівники КП «Міськводоканал» ознайомилися з енергозберігаючим водопостачальним та каналізаційним устаткуванням та енергоефективними технологіями очистки стічних вод та питної води.