Працівники сумського водоканалу вибороли «бронзу» у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією»

П’ятий рік поспіль у Полтаві проводиться конкурс на фахову майстерність серед працівників водоканалів. Цьогоріч у змаганнях взяли участь представники семи водопровідно-каналізаційних підприємств: Полтави, Сум, Кременчука, Кропивницького, Черкас, Кривого Рогу та Херсону.
Загалом свою фаховість продемонстрували понад 200 учасників. Серед них – слюсарі, електромонтери, електрогазозварники, бухгалтери, контролери абонентського відділу, машиністи автомобільних кранів та екскаваторники.
Майстерність та професійність працівників визначали у восьми номінаціях. Конкурсантів оцінювали не лише за правильність виконаних завдань, але й за швидкість та дотримання правил техніки безпеки.

У конкурсі серед бухгалтерів водоканалів сумчанки Оксана Сема та Наталя Вода посіли друге та третє місце відповідно. Також срібними і бронзовими призерами стали водоканальці з Сум у номінації «Кращий контролер водопровідного господарства» (Вікторія Гупало та Дмитро Ковальов).
Олександр Мухін виборов для Сум «бронзу» у конкурсі електрогазозварників.

Не менш вправними виявилися водії сумського водоканалу. У номінації «Кращий машиніст крана автомобільного» третє місце посів Артем Бирченко, а Володимир Абаровський став бронзовим призером серед кращих машиністів екскаваторів водоканалів України.

У командному підсумку місця розподілилися так:
– третє місце, набравши 113 балів, посіла команда КП «Міськводоканал» Сумської міської ради;
– друге місце, набравши 115 балів, отримали представники КП «Кременчукводоканал»;
– переможцем стала команда КП ПОР «Полтававодоканал», яка набрала 150 балів.

«Я хочу подякувати кожному працівникові підприємства за продемонстровану у конкурсі професійну майстерність і здобуте третє місце серед найкращих працівників водоканалів України. Окрема подяка організаторам – КП ПОР «Полтававодоканал» за ініціативу та високий рівень проведення конкурсу», – зазначив директор КП «Міськводоканал» Анатолій САГАЧ.