Працівники сумського водоканалу здійснюють пошук прихованих витоків задля зменшення втрат води

Вже понад рік КП «Міськводоканал» застосовує корелятор від німецького виробника SEBA KMT для пошуку витоків. Придбане за кошти інвестиційної програми обладнання значно спростило процес пошуку поривів та пришвидшило виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Оснащений модулем GPS та Bluetooth сучасний агрегат оперативно розраховує точну відстань до місця витоку за допомогою мультидатчиків та наземного мікрофона.

“Визначення місць ушкодження в трубопроводах може зайняти тривалий час, адже комунікації знаходяться під землею. Мобільний та енергоощадний корелятор гарантує точну локалізацію аварій. Вчасний аналіз отриманих даних є ключовим фактором для зменшення втрат води. До того ж використання цього сучасного обладнання дозволяє здійснювати розриття точно над місцем пориву труби, що призводить до суттєвого зменшення фінансових витрат, які пов’язані з благоустроєм,”- говорить Анатолій САГАЧ.

Зазначимо, підприємство також виконує роботи з пошуку прихованих поривів зовнішніх водомереж на замовлення. Замовити послугу можна за телефоном: 0675482376.