Працівників КП «Міськводоканал» привітали з професійним святом

Кожну третю неделю березня в Україні своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З цієї нагоди учора керівництво підприємства привітало працівників водоканалу.

Цьогоріч карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи у формат святкування. Тому, без урочистих заходів, директор підприємства Анатолій Сагач подякував співробітникам за працю та відзначив їх грамотами.

«Щодня 760 працівників КП «Міськводоканал» дбають аби їх споживачі мали усі необхідні зручності та комфортні життєві умови. Наш колектив невпинно працює над підвищенням професійних навичок, вирішенням важливих виробничих питань та вдосконалює технологічні процеси. Я щиро дякую кожному з вас за старанну працю  та бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків», – зазначив у своєму виступі Анатолій Сагач.

Привітав водоканалівців і міський голова Олександр Лисенко. Очільник міста наголосив на важливості розвитку систем водопостачання й водовідведення та подякував працівникам КП «Міськводоканал» за щоденну роботу на благо міста.

Зустріч проводилася з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.