Ремонтно-експлуатаційне управління: як працює «серце» сумського водоканалу

Спеціалісти ремонтно-експлуатаційного управління сумського водоканалу працюють задля забезпечення найнеобхіднішим – справними механізмами, надійними конструкціями, стабільним функціонуванням електричних, газових мереж.

Жодне підприємство не може обійтися без кваліфікованих фахівців з ремонту та діагностики техніки. Злагоджена робота устаткування напряму залежить від механіків, які обслуговують насосне обладнання, вантажопіднімальні механізми, вентиляційні установки, транспортні засоби тощо.

«Сталу роботу об’єктів та обладнання водоканалу забезпечують деталі, створені на токарських верстатах. Виготовлені хомути, муфти, болти, гайки є необхідними під час робіт з локалізації аварій та їхнього подальшого усунення», – розповідає Андрій Кулик, начальник ремонтно-експлуатаційного управління.

Окрім виготовлення необхідних деталей та відновлення механізмів фахівці працюють й над створенням комфортних умов своїм колегам.
Зокрема, спеціалісти вмонтовують генератори на шасі для забезпечення мобільності, зварюють металеві конструкції, що захищають стіни траншеї або котловану від обвалень під час виконання ремонтних робіт аварійною бригадою.

За кропіткою та нелегкою працею фахівці ремонтно-експлуатаційного управління не забувають допомагати й нашим військовим. У вільний від роботи час зварники та слюсарі підприємства виготовляють скоби для укріплення бліндажів, які відіграють важливу захисну роль на передовій.