Ремонт пожежних гідрантів, ліквідація поривів та оновлення обладнання: як минув робочий тиждень сумського водоканалу

Протягом робочого тижня працівники сумського водоканалу ліквідували пориви на водомережах міста по вулицях Скрябіна, Нахімова, Леоніда Бикова, Герасима Кондратьєва й у провулку Терезова.

Також спеціалісти управління водопровідного господарства замінили пожежний гідрант на вулиці Героїв Крут та виконали ремонт водозабірного оснащення по вулицях Хотінська та Ковпака.

Для забезпечення безперебійного водопостачання мешканцям будинків районів Добровільної, автовокзалу, с. Ганнівка, а також вулиць Косівщинська, Реміснича, Білопільський Шлях, Степана Бандери, Металургів, Іллінська, В’ячеслава Чорновола було замінено глибинний насос на Лепехівському водозаборі. Зокрема, на першій свердловині було встановлено сучасний енергоощадний насосний агрегат «Willo», який водоканал отримав як гуманітарну допомогу.

Окрім цього, фахівці підприємства усунули порив водопроводу на території Ново-Оболонського водозабору. Аварійно-ремонтні роботи виконувалися без обмеження подачі води споживачам.

Задля стабільного та ефективного функціонування очисних споруд міста водолази гідротехнічної дільниці підприємства виконали планові роботи з очищення та промивання пісколовок.