Сумський водоканал відсвяткував 127-у річницю з дня заснування

У п’ятницю, 17 вересня, в актовій залі комунального підприємства «Міськводоканал» відбулися урочистості з нагоди 127-ї річниці з дня утворення.

На урочисто-святкові заходи до водоканалу завітали ексочільники підприємства: Микола Сотник, Петро Кондров, Володимир Гнаповський.

Привітати трудовий колектив водоканалу завітали міський голова Олександр Лисенко, заступник міського голови Микола Войтенко, керуюча справами виконкому Юлія Павлик, голова обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства місцевої промисловості, побутового населення Тетяна Масенко.

«Сьогодні в день народження водоканалу ми маємо нагоду отримати привітання, відзначити кращих, а я маю можливість подякувати кожному з вас за сумлінну працю. Щиро бажаю всім нам миру та взаєморозуміння, безперебійного та якісного водопостачання, реалізації намічених планів», – зазначив у своєму виступі директор Анатолій Сагач.

Від себе особисто та всієї сумської громади привітав колектив водоканалу міський голова Олександр Лисенко: «Завдяки злагодженій професійній роботі колективу КП «Міськводоканал» до домівок сумчан цілодобово потрапляє вода з підземних джерел, поступово модернізується виробнича сфера, вдосконалюються технологічні процеси. Бажаю всім вам натхнення, успіхів та процвітання!»

Очільниця обласної профспілки Тетяна Масенко зазначила, що завдяки керівництву покращуються умови праці робітників, вирішуються нагальні соціально-економічні питання і кожен працюючий на підприємстві відчуває ці позитивні перетворення.

Завершилася офіційна частина святковим концертом від артистів Сумської обласної філармонії.