Сумський водоканал готує господарство до зими

Для забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста в умовах сезонного зниження температури КП «Міськводоканал» виконує комплекс заходів з ревізії та ремонту об’єктів підприємства.

Ведеться підготовка споруд та обладнання очисних споруд, 6 водопровідних та 20 каналізаційних насосних станцій  до роботи в осінньо-зимовий період. Здійснюється ремонт та утеплення виробничих та побутових приміщень, облаштування відмосток, ремонт вентиляційних систем, заміна вікон і дверей тощо.

Особлива увага приділена технічному стану електрообладнання, підготовці резервних джерел живлення. До зими готуються транспортні засоби, та здійснюється ревізія об’єктів газового господарства та котельні підприємства.

Загалом до опалювального сезону планується виконати промивку усіх резервуарів чистої води. Також фахівці підприємства обстежать стан дюкерних переходів водомереж через річки Сумку, Псел, Стрілку та утеплять вантузи і випуски на водопровідних мережах.

Працівники водоканалу спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області продовжують перевірку роботи всіх пожежних гідрантів міста та впорядковують території, зокрема, здійснюють вирубку порослі та покос трави.

Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться, то  в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи.