Сумський водоканал про зроблене за тиждень

Щодня працівники сумського водоканалу виконують величезний обсяг робіт, аби забезпечувати містян належними послугами з водопостачання.

 

За минулий тиждень у місто подано 254 тисячі кубометрів води.

Фахівці вимірювальної лабораторії підприємства відібрали 52 проби питної води для перевірки санітарно-хімічних показників безпечності водопровідної води з насосів ІІ підйому (перед подачею в місто) та з розвідної мережі міста. Виконано 966 аналізів: із них 206 досліджень за органолептичними показниками та 706 – за фізико-хімічними.

Також було відібрано 52 проби для перевірки епідемічної безпеки питної води. Виконано 208 досліджень за мікробіологічними показниками.

Всі відібрані зразки відповідали нормативним вимогам.

 

Для надійної роботи системи водопостачання фахівці управління водопровідного господарства опрацювали за тиждень 36 заявок, відремонтували 3 колодязі, ліквідували 7 поривів на водомережах по вулицях Романа Атаманюка, Харківська, Скрябіна, проспекту Курському та у провулках Карбишева й Книшівського.

 

Обмеження подачі води на минулому тижні були зумовлені також виконанням аварійних робіт на водозаборах. Працівники дільниці водонасосних станцій здійснили роботи з ремонту аварійної запірної арматури у машинному залі Пришибського водозабору.

До того ж усунули порив водопроводу на території Ново-Оболонського водозабору. Ця ділянка сталевого водопроводу забезпечує водопостачанням центральну частину міста. Водогін експлуатується з 1984 року та знаходиться в аварійному стані. Для його реконструкції розроблена проєктно-кошторисна документація, яка передбачає заміну 1360 метрів водомережі від Ново-Оболонського водозабору до провулка Громадянський.