Сумський водоканал про зроблене за тиждень

Протягом тижня сумські водоканалівці усунули пориви на водомережах міста, реконструювали самопливний колектор, виконали відновлювальні роботи на водонасосних станціях, здійснили дезінфекцію резервуарів чистої води одного з водозаборів та пройшли навчання з цивільного захисту.
Так, ремонтно-аварійні бригади ліквідували сім поривів на водогонах по вулицях Сергія Табали, Засумська, Берестова, Ковпака, Івана Сірка, Степана Бандери, Гулака-Артемовського.
На Ново-Оболонській водонасосній станції працівники здійснили заміну водогону та засувки.

Артезіанську свердловину №6 Лучанського водозабору модернізували сучасним глибинним насосом з нержавіючої сталі. Енергоощадне обладнання забезпечить стабільне постачання питної води мешканцям вулиць Реміснича, Металургів, Праці, Горького, Супруна, Новомістенська, Леваневського,Троїцька, Псільська, Привокзальна, Бельгійська, Родини Линтварьових, проспекту Шевченка та урочища Баранівка.
Ремонтні роботи виконувалися без відключення води споживачам.

Наприкінці робочого тижня сумський водоканал відвідали представники міжнародної організації допомоги дітям “Save the Children” аби дізнатися про ситуацію з водопостачанням в місті та обговорити нагальні потреби підприємства під час війни. За їхніми словами, в умовах широкомасштабної російської агресії українські діти страждають від нестачі води, помирають від зневоднення. Відтак питання захисту дітей, жертв збройної агресії, для організації стало актуальним із 2014 року, коли росія розпочала бойові дії на Донбасі. Під час візиту до Сумської області гуманітарна група також планує відвідати Охтирку та Тростянець.

10 червня завершено планові роботи з очищення та дезінфекції резервуарів чистої води Ново-Оболонського водозабору.

Окрім цього, для співробітників КП «Міськовдоканал» були проведені спеціальні об’єктові тренування з цивільного захисту. Під час навчань було удосконалено навички з запобігання та гасіння пожеж, надання домедичної допомоги.