Сумські водоканальці працюють для забезпечення міста якісними послугами з водопостачання та водовідведення

Фахівці КП «Міськводоканал» працюють у звичайному режимі, забезпечуючи містян наданням якісних послуг з водопостачання та водовідведення.

Працівники водоканалу постійно контролюють якість водопровідної води, що надходить з артезіанських свердловин. Наразі на Тополянському водозаборі триває генеральна перевірка свердловин №3 та №7. У ході технічних обстежень визначається ступінь зносу устаткування самої свердловини, статичний та динамічний рівень води, стан обсадних труб, фільтрів тощо. У разі виявлення пошкоджень терміново вживаються заходи з їхнього усунення.

Для надійної роботи каналізаційних станцій та безперебійного перекачування стічних вод, працівники каналізаційного господарства ремонтують та оновлюють обладнання. Днями, на каналізаційній насосній станції №1 була здійснена герметизація всмоктувальних трубопроводів. Герметичність труб та стикових з’єднань убезпечує від непродуктивних витрат води та запобігає аварійним ситуаціям. Задля комфорту містян роботи з герметизації виконувалися в нічну зміну.

Нагадаємо, згідно з рішенням Сумського апеляційного суду, відучора посадові обов’язки директора виконує Анатолій Сагач.