Фахівець сумського водоканалу отримав високу нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня!

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, мужність і самовідданість під час виконання професійних обов’язків в умовах воєнного стану Павло Курдес, начальник управління каналізаційного господарства КП «Міськводоканал», отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня.

44-річний Павло Курдес працює у сумському водоканалі з 2001 року. Наразі він опікується одним із найважливіших напрямків діяльності підприємства – разом із колегами забезпечує стабільне водовідведення міста Суми.

Внаслідок ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури неодноразово знеструмлювалися усі об’єкти водоканалу. Проте під керівництвом Павла Курдеса робота каналізаційно-насосних станцій та надання послуг містянам із водовідведення відновлюється в найкоротші терміни.
Дякуючи його високому професіоналізму та вмінню оперативно реагувати на всі позаштатні ситуації в умовах війни, обладнання каналізаційних станцій не зазнає суттєвих пошкоджень, а життя працівників підпорядкованого підрозділу – максимально убезпечено.

Саме завдяки ініціативі Павла Васильовича більшість аварійних робіт почала виконуватися вночі, щоб мешканці не відчували зайвих незручностей. Активність, технічні знання та вміння Павла Васильовича працювати з людьми особливо безцінні в такий тяжкий для країни час.

Пишаємося колегою! Наші фахівці – дійсно на вагу золота!