Фахівці водоканалу вдосконалили гуманітарні мотопомпи

Нещодавно, у грудні, КП «Міськводоканал» отримало від швейцарської гуманітарної групи та Міжнародного Комітету Червоного Хреста самовсмоктувальні дизельні агрегати. Таке обладнання необхідне підприємству і використовується на каналізаційних мережах для перекачування стічних вод під час поривів, щоб фахівці могли працювати над усуненням проблеми на колекторах, а мешканці міста у цей час були з водою.

Водоканалівці, вдячні партнерам за вчасну підтримку, вирішили ще й удосконалити відкачувальне обладнання. Річ у тім, що мотопомпи не були призначені для транспортування по місту – тільки для безпосередньої роботи на місці аварії. Але це не дуже зручно. Тому спеціалісти ремонтно-експлуатаційного управління поставили помпи на шасі, які тепер дають можливість безперешкодно транспортувати їх на будь-який об’єкт, де є така необхідність.

А одну з мотопомп, крім оснащення шасі, ще й накрили, зробивши надійний корпус, щоб убезпечити необхідне обладнання від вологи та бруду. Наші фахівці – хазяйновиті!

Долучайтесь до нас у Telegram: https://t.me/vodokanalSMR