Швейцарська гуманітарна група відвідала сумський водоканал

Під час візиту до Сумської області представники швейцарського гуманітарного офісу відвідали об’єкти КП «Міськводоканал».
У ході зустрічі обговорили практичні аспекти роботи комунального підприємства в період воєнних дій та оцінили його нагальні потреби.

Наприкінці квітня швейцарська команда надала гуманітарну допомогу, забезпечивши сумський водоканал трьома дизельними генераторами різної потужності від 66 до 88 кВт. Завдяки отриманому обладнанню забезпечено резервне живлення каналізаційно-насосної станції, водозабору, адміністративної будівлі підприємства.

«В умовах воєнного стану, при знеструмленнях, об’єкти водоканалу для сталого функціонування потребують резервного живлення, потужних генераторів. За сприяння Асоціації «Укрводоканалекологія», в рамках місії швейцарської групи з питань гуманітарної допомоги КП «Міськводоканал» отримало генератори. Відтепер можливо здійснити включення електрообладнання під час надзвичайних ситуацій на ряді об’єктів. Ми дякуємо представникам Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії за надану гуманітарну допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», – зазначив головний інженер Йосип Тисівський.