Швейцарська гуманітарна група підтримує водоканали Сумщини

Днями сумський водоканал відвідала представниця офісу Швейцарської гуманітарної допомоги Івон Мюллер.

У ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми водоканалів Сумської області, пов’язані із руйнуванням ворогом об’єктів цивільної інфраструктури.

Під час візиту Швейцарська гуманітарна група та КП «Міськводоканал» підписали лист про наміри щодо подальшої підтримки сумського водоканалу, а також інших водопровідно-каналізаційних підприємств Сумської області.

«Швейцарська група активно підтримує сумський водоканал з перших місяців повномасштабної війни. Так, у квітні підприємству було надано три дизельні генератори для забезпечення резервного живлення об’єктів. Після нашої липневої зустрічі швейцарська група безоплатно передала водоканалу зварювальні апарати, надувний шланг та каналізаційні заглушки. Поступово ми розширюємо співпрацю. У межах двосторонньої взаємодії КП «Міськводоканал» сприятиме постачанню необхідного обладнання для водоканалів Сумщини, які на сьогодні потребують допомоги», – зазначив Анатолій Сагач, директор КП «Міськводоканал».

Сьогодні Швейцарія готова підтримати водоканали Сумщини постачанням сучасного обладнання та техніки, проведенням навчання для персоналу, фінансуванням незначних аварійно-ремонтних робіт.