Щоб сумська каналізація працювала

Забезпечення споживачів якісними послугами з водовідведення неможливе без сталого функціонування об’єктів та мереж каналізаційної системи міста. Тож, для надійної роботи насосних станцій та безперебійного перекачування стічних вод, сумські водоканалівці оперативно ліквідують аварії та оновлюють обладнання.

Днями працівники каналізаційного господарства усунули порив напірного колектора діаметром 900 мм в розподільчій камері другої насосної станції, що забезпечує перекачку стічних вод з житлових масивів Курського мікрорайону, вулиці Металургів та усієї центральної частини міста.

Разом з цим було замінено застарілу запірну арматуру на першій каналізаційній насосній станції. Вже непридатне до використання запірне обладнання замінили на сучасну шиберно-ножову засувку А класу, що значно підвищить надійність водовідведення будинків по вулицях Троїцька, Новомістенська, Привокзальна, Леваневського, Героїв Сумщини, проспекту Шевченка.

Для забезпечення стабільного процесу очищення стічних вод на третій та шостій каналізаційних станціях було виконано очищення лотків в грабельних приміщеннях, а на першій – здійснено заміну насосного обладнання

Окрім виконання аварійних та планових відновлювальних робіт, працівники каналізаційного господарства дбають про благоустрій та готуються до опалювального сезону. Так, на територіях усіх каналізаційних насосних станцій тривають прибирання та косіння трави, здійснюється заготівля дров.