Сумський водоканал ретельно готує господарство до зими

Працівники сумського водоканалу приділяють максимальну увагу комплексній підготовці до опалювального сезону 2022-2023 років.

Задля забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста в умовах сезонного зниження температури КП «Міськводоканал» виконує ряд заходів із підготовки об’єктів та обладнання станції очисних споруд, водозаборів, каналізаційних насосних станцій.

Так, працівники продовжують здійснювати очистку всіх резервуарів чистої води, виконують промивання водопровідних та каналізаційних мереж міста, проводять ревізію, роботи з очищення та відновлення колодязів.

У зв’язку з ворожими бомбардуваннями об’єктів енергетичної інфраструктури цьогоріч акцентовано увагу на перевірці технічного стану електрообладнання та здійсненні експлуатаційного контролю систем резервного живлення.

Також працівники підприємства ревізують об’єкти газового господарства та котельні підприємства, готують до зими транспортні засоби та спецтехніку, здійснюють ремонт та утеплення виробничих і побутових приміщень.