Сумський водоканал отримав сучасне телеінспекційне обладнання від швейцарських партнерів

Швейцарська група з гуманітарної місії безоплатно передала сумському водоканалу через представника в Україні ТОВ «ІМЕСТ-ПЛЮС» лабораторію з телеінспекції каналізаційних мереж на базі автомобіля “Renault Master”.

Сумська система водовідведення – це понад 300 км трубопроводів, половина з яких вже відпрацювала свій термін. Завдяки отриманій сучасній мобільній лабораторії, фахівці КП «Міськводоканал» зможуть перевірити стан колекторів зсередини, без відключень та розриттів. Для цього достатньо опустити через колодязь у трубу спеціального робота з камерою, який передасть на монітор спецавтомобіля відеозапис внутрішньої поверхні мережі, а також дані про її спектральний аналіз, діаметр, матеріал, уклін, глибину залягання, місцезнаходження тощо.

Гуманітарна мобільна телеінспекція оснащена цифровим блоком контролю та управління, повністю синхронізованим кабельним барабаном і модульною камерою. Основною перевагою є наявність двох роботів та плоту з камерами, під час руху якого по стічним водам на моніторі відображається необхідна інформація.

 

«Ми вдячні нашим партнерам за вкрай необхідне телеінспекційне обладнання. Унікальність отриманої лабораторії дозволяє провести телеметрію мереж діаметром від 150 до 1500 мм, упевнитися в цілісності труби або розглянути всі пошкодження, а також підібрати оптимальну технологію ремонту трубопроводу. Для роботи з таким сучасним спецоснащенням у нас є фахівці, які вже пройшли відповідне навчання в Німеччині», – зазначив директор Анатолій САГАЧ.

Долучайтесь до нашої спільноти в Telegram: https://t.me/vodokanalSMR