Вітаємо наших партнерів!

У скрутний воєнний час на допомогу підприємствам критичної інфраструктури в Україні прийшли не тільки волонтери, міжнародні благодійники, а й український бізнес. Партнери, з якими водоканали спільно модернізували обладнання у мирний час, не роздумуючи допомагають підприємствам отримати необхідне спецобладнання в умовах війни.

Нещодавно в Яремче Асоціація «Укрводоканалекологія» відзначила активний відповідальний бізнес. Подяку отримало і ТОВ «ІМЕСТ-ПЛЮС» – постачальник високоякісних німецьких комплектуючих для промивочних машин та іншого професійного обладнання.

Колектив КП «Міськводоканал» щиро вітає надійних партнерів, з якими успішно співпрацює багато років! У цей важкий час вони допомогли підприємству із необхідним обладнанням – потужною мотопомпою та сучасною мобільною лабораторією з телеінспекції каналізаційних мереж, а також посприяли в організації навчання для сумських фахівців у Німеччині.

Завдяки співпраці з «ІМЕСТ-ПЛЮС» та Швейцарським гуманітарним офісом сумські водоканалівці тепер мають можливість усувати аварії на колекторах великих діаметрів без відключення води мешканцям та перевіряти стан мереж водовідведення зсередини без відключень і розриттів.

Наші партнери – опора в тяжкі часи!

Докладніше про отримане спецобладнання за посиланням – Сумський водоканал отримав сучасне телеінспекційне обладнання від швейцарських партнерів