22 березня відзначається Всесвітній день води

Щороку в цей день світова спільнота у різний спосіб намагається привернути увагу людства до проблеми дбайливого ставлення до водних ресурсів.

Вода – джерело життя, основа здоров`я. І сьогодні це звучить особливо актуально. У режимі ізоляції нам не прожити без води. Будучи найпростішою і такою звичною речовиною на планеті, вода вкотре стала однією із основних відповідей на найскладніші проблеми.

Людина у відповідь також легко може зробити прості кроки: вчасно закривати крани, не використовувати фосфатні мийні засоби, не засмічувати водойми побутовими відходами…

«Сумський водоканал долучився до Всесвітньої ініціативи та на зворотному боці платіжних квитанцій розмістив лайфхаки із збереження води. Ми також мали цікаві ідеї із інформування молоді про дбайливе ставлення до води, але вірус відкоригував наші плани. Ми їх реалізуємо згодом. Говорячи про сумську воду, зазначу, що водоканал продовжує здійснювати суворий контроль за якістю водопровідної води на кожному етапі, отже вода в кранах є епідеміологічно безпечною. Бережіть воду, себе та близьких! Зберігайте спокій та мийте руки! Ми працюємо у форматі 24/7 для того, щоб місто було з водою», – зазначив директор Анатолій Сагач.