Анатолій Сагач: Кожен працівник має право на присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії

У четвер, 25 червня, у КП «Міськводоканал» відбулося засідання кваліфікаційної комісії для фахівців, які висловили бажання підвищити свій розряд. Таке підвищення надає право працівникові отримати доступ до виконання робіт певного рівня складності і відповідну оплату праці.

Приймали кваліфікаційний іспит представники охорони праці, юридичного відділу, відділу кадрів та фахівці дільниць підприємства. Враховувалася правильність виконання виробничого завдання, а також брався до уваги відгук безпосереднього керівника – начальника відповідного підрозділу.

За словами директора Анатолія Сагача, на підприємстві працівники регулярно проходять навчання і мають змогу підвищувати свої професійні навики, і як результат отримувати не лише кар’єрне зростання, а і матеріальне заохочення у вигляді росту заробітної плати. Двічі на рік кваліфікаційна комісія оцінює рівень підготовки працівників на основі об’єктивних критеріїв, виходячи з результатів їхньої роботи, знань та сумлінного виконання посадових обов’язків.