Аварія на колекторі по вулиці Набережна річки Стрілки

На каналізаційному самопливному колекторі по вулиці Набережна річки Стрілки відбулася аварія з руйнуванням верхньої частини труби та просіданням ґрунту. Даний залізобетонний колектор діаметром 1000 мм був збудований у 1977 році і давно вичерпав свій 25-річний термін експлуатації.
Зруйнована каналізаційна мережа потребує термінових заходів з капітального ремонту. Проте виконанню робот перешкоджають побудовані, з порушенням режиму охоронної зони, об’єкти. Їхнє незаконне розміщення не лише унеможливлює своєчасне проведення аварійних робіт, але у випадку подальшої руйнації інженерної мережі може призвести до обвалу споруд та створити небезпеку для життя і здоров’я людей. Наразі, за дорученням відповідних структурних підрозділів Сумської міської ради, власники повинні в найближчий термін здійснити демонтаж даних забудівель.
Фахівцями комунального підприємства здійснюється обстеження місця руйнування для з’ясування об’ємів пошкодження, після чого буде визначено, яким чином виконуватимуться роботи.
Колектор здійснює водовідведення вулиці Г.Кондратьєва (від № 91 до № 4), частково вулиць Олександра Олеся та Ярослава Мудрого, а також вулиць Над’ярної, Олександра Аніщенка, Перекопської, Першотравневої, Гетьмана Мазепи, Робітничої, Садової, Академічної, Набережної річки Стрілки.
Розташування каналізаційних колодязів не дозволяє організувати перекачку стічних вод без перекриття руху транспорту в центральній частині міста, отже, нагальним для вирішення є також питання забезпечення відведення стічних вод зазначених вулиць без створення зайвих незручностей мешканцям.

IMG 9052