Будьте обачні!

Існує безліч випадків, коли квартирні грабіжники видають себе за працівників комунальних служб і намагаються потрапити до чиєїсь домівки. Тому звертаємося до споживачів з проханням не втрачати пильності.

Якщо до Вас завітала особа, котра назвалась працівником водоканалу, в першу чергу, попросіть її пред’явити посвідчення. У випадку відмови від надання зазначеного документу або при його відсутності – повідомляйте про такі факти правоохоронців. Зверніть увагу на те, що контролери одягнені у жилети КП «Міськводоканал».

Якщо ви очікуєте на виконання заявки (розпломбування/опломбування, контрольна звірка показників, обстеження водомірного вузла обліку), перед приходом Вам обов’язково зателефонують або листом повідомлять дату та час візиту представника КП «Міськводоканал».

Наголошуємо, що такі роботи як контрольна звірка показників, обстеження водомірного вузла обліку, планове розпломбування/опломбування (при первинному вставновленні лічильника або після його періодичної повірки) – здійснюються безкоштовно зі складанням актів у Вашій присутності.

Уточнити та перевірити інформацію про особу, яка представляється працівником КП «Міськводоканал», можна за телефонним номером 700-150.