Для лабораторії очисних споруд придбано сучасний мультиметр американського виробництва

Лабораторію очисних споруд КП «Міськводоканал» оснащено новим мультиметром для точного визначення розчиненого кисню у водних середовищах.

Новий прилад від американського виробника “Hach” вартістю 70453,92 гривень придбали за кошти підприємства. Сучасний оксиметр потрібен для точного визначення розчиненого кисню у водних середовищах, в тому числі в аеротенках та відстійниках при біологічному очищенні на очисних спорудах. Відтепер замість довготривалого хімічного аналізу, працівники лабораторії зможуть визначити рівень концентрації розчиненого кисню одразу після взяття проб.

«Мобільний прилад дозволяє проводити аналіз безпосередньо на об’єкті. Раніше хімічний аналіз на визначення розчиненого кисню займав близько 2-3 годин, з новим мультиметром необхідний показник можна дізнатися миттєво. Прилад має високу чутливість до низьких концентрацій кисню, стійкий до сірководню, легкий та практичний у користуванні», – говорить Ірина Забара, начальник лабораторії очисних споруд.

Рівень концентрації кисню у водному середовищі є важливим показником, адже від окиснювального процесу залежить якість біохімічного очищення стічних вод.