До уваги споживачів!

КП “Міськводоканал” СМР з 12 червня 2017 року проводить     безкоштовну повірку лічильників холодної води

         Згідно Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (лічильників холодної води), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єкту господарювання, що надає послуги з водопостачання в м. Суми, – КП «Міськводоканал» СМР.

         Згідно ст. 17  даного Закону, який набрав чинності з 1 січня 2016 року, джерелом фінансування повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки є  тарифи на водопостачання. Починаючи з 29 січня 2016 року (дата зміни тарифу) для багатоповерхових будинків та з 15 квітня 2017 року для приватного сектору повірка приладів обліку включена до тарифу.

         Починаючи з 12 червня 2017 року КП “Міськводоканал” СМР розпочинає роботу по плановій повірці лічильників холодної води силами і засобами КП “Міськводоканал” СМР.

         За бажанням абонентів КП “Міськводоканал” СМР має можливість проводити планову повірку приладів обліку холодної води без демонтажу (не знімаючи лічильник) та із зняттям лічильника.

         Про необхідність проходження періодичної повірки приладів обліку та узгодження дати виходу оператора, який має при собі договір з КП “Міськводоканал” СМР для проведення робіт з повірки лічильників, споживач буде повідомлений за телефоном. Споживачу необхідно в узгоджений термін надати доступ представнику КП “Міськводоканал” СМР до місця встановлення засобів вимірювальної техніки.

         За результатами проведеної  повірки   засобів обліку холодної води Споживач отримує Свідоцтво про повірку робочого засобу вимірювальної техніки або Довідку про непридатність засобу вимірювальної техніки   за адресою: м.Суми, вул.Білопільський   шлях, 9, 1 поверх, каб. №12 (тел. 700-693,050-307-57-61) через 30 календарних днів з дня складання   акту, який видається оператором при здійсненні повірки.

Попереджаємо!

         Якщо споживач здійснює повірку лічильників холодної води в сторонній організації, то повернення коштів, затрачених на повірку, КП “Міськводоканал” СМР не проводить.

       Довідки за телефонами : 700-156, 700-157, 700-158.