Дякуємо усім, хто вчасно оплачує рахунки за воду!

Колектив КП “Міськводоканал” висловлює вдячність споживачам, які оплатили послуги з водопостачання й водовідведення у цей складний для усіх нас час!

Як і всі водоканали, наше підприємство належить до критичної інфраструктури, тож не може припинити свою діяльність за будь-яких умов.

Ми перейшли на дистанційне спілкування зі споживачами, та все ж більшість працівників підрозділів водоканалу й надалі працюють у режимі 24/7 без права піти на карантин, бо їх ніким замінити.

Працюючи в надзвичайних умовах, коли навіть дорога до і з робочого місця стала ускладненою, працівники водоканалу розраховують вчасно отримати заробітну платню. До того ж карантин не відмінив зобов’язання підприємства сплачувати за електроенергію, відраховувати податки. Оплачені Вами рахунки – це наша можливість закупити необхідні матеріали для усунення аварій, реагенти, паливно-мастильні матеріали, комплектуючі для техніки, засоби дезінфекції та індивідуального захисту для наших працівників тощо.

Сьогодні цілодобове водопостачання й водовідведення є не просто елементами комфорту, до яких усі давно звикли, а факторами, що стоять на заваді поширення коронавірусу, забезпечують нормальне функціонування медичних закладів, дезінфекцію.

Ми робимо усе залежне, щоб ці послуги були безперебійними та якісними, тож розраховуємо на розуміння й відповідальність споживачів, які вчасно їх оплачуватимуть.

При цьому надзвичайно важливо, щоб кожен, хто має змогу оплатити послуги, робив це, не виходячи з дому. Допомагайте своїм літнім родичам не тільки з покупкою продуктів, а й з оплатою рахунків за комунальні послуги через онлайн-сервіси.