Фахівці КП "Міськводоканал" відвідали екофорум у Львові

Працівники КП «Міськводоканал» на чолі з директором підприємства Анатолієм Сагачем взяли участь у заходах Міжнародної конференції «Львівський екофорум: Вода та Енергія», яка проходила у Львові з 19 по 20 листопада. Конференція була організована з нагоди 25-річчя заснування Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».
Заходи пройшли під патронатом Львівської міської ради, за участю представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вітчизняних та зарубіжних науковців.
Учасниками екофоруму були обговорені питання державної політики у сфері охорони довкілля, проведені дискусії з питань утилізації осаду як джерела енергії, видалення фосфору із стічних вод з урахуванням сучасних європейських стандартів, впровадження новітніх технологій у водопідготовці тощо.
У рамках конференції традиційно було презентовано продукцію, технології та послуги у сферах водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження. Також усі бажаючі могли ознайомитися з виробничими потужностями промислової групи «Інсталпласт-ХВ», завітавши з екскурсійною групою на підприємство.

20 листопада відбулися урочистості, присвячені 25-річчю Асоціації «Укрводоканалекологія». 

Чверть століття Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства працює над об’єднанням учасників з усієї країни для створення сильної та потужної водоканалівської спільноти. Завдяки Асоціації стали регулярними зустрічі з представниками партнерських професійних українських та зарубіжних асоціацій, збережено стабільний діалог з Мінрегіоном, НКРЕКП та іншими органами виконавчої влади.
Учасники конференції у своїх вітальних промовах дякували Асоціації і її президенту Юрію Жерліцину за те, що створювалися усі можливі умови для обміну досвідом між керівниками та фахівцями водопровідно-каналізаційних підприємств України, здійснювалася необхідна інформаційна та юридична підтримка, докладалися зусилля для всебічного ознайомлення учасників Асоціації з кращими технологіями та практиками.
Серед основних побажань присутніх – подальше розширення горизонтів діяльності Асоціації «Укрводоканалекологія» та збереження за собою статусу найбільшого в Україні об’єднання підприємств.
Загалом у «Львівському екофорумі: Вода та Енергія» взяли участь близько 230 учасників.