Фахівці підприємства відвідали виставку у Кіровограді

З 16 по 18 вересня у Кіровограді проходила Міжнародна   спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок. 2015», організаторами якої виступили об’єднання профільних асоціацій ЖКГ України разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.

Учасники виставки презентували продукцію, технології та   послуги у сферах водопостачання, водовідведення, теплопостачання, енергозбереження, будівництва, ремонту та управління житловим фондом.

У рамках виставки пройшли науково-практичні конференції, засідання круглих столів, робочих груп, презентації кращих інноваційних проектів України, зустрічі з потенційними інвесторами та інші тематичні заходи.

 17 вересня працівники водопровідно-каналізаційних підприємств України провели відкриті уроки в освітніх закладах Кіровограду для формування уявлення учнів та студентської молоді про загальні принципи водопостачання та водовідведення в населених пунктах.

Фахівці КП «Міськводоканал» на чолі з директором підприємства Анатолієм Сагачем активно долучилися до заходів цієї Міжнародної спеціалізованої виставки. Загалом у промисловій експозиції взяли участь 86 компаній, 24 з яких були з Кіровограду.