ХІ Міжнародна науково-практична конференція

З 9 по 14 лютого в м. Яремче пройшла чергова Міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства».

Конференція була 11-ою традиційною зустріччю, яка зібрала керівників підприємств водопровідно-каналізаційної галузі, представників науково-дослідних установ, вітчизняних та зарубіжних профільних асоціацій, представників бізнесу України.

У рамках конференції відбулися засідання круглих столів за участю представників водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Чесько-Середньоазійської Торгової Палати, Дунайського басейну, Боварського Міністерства охорони навколишнього середовища і захисту прав споживачів.

Під час конференції також були проведені Загальні звітно-виборчі збори Асоціації «Укрводоканалекологія», на яких було обрано президента – Жерліцина Ю.І. та затверджено новий склад Ради Асоціації.

З метою порівняння діяльності водопостачальних підприємств, що входять до складу Асоціації «Укрводоканалекологія», були підведені підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України. За підсумками фінансово-господарської діяльності у 2014 році серед водоканалів, які обслуговують від 100 тис. до 500 тис. абонентів, КП «Міськводоканал» посіло ІІІ місце, поступившись КП «Тернопільводоканал» (ІІ місце) та КП «Черкасиводоканал» (І місце). Також були підведені підсумки всеукраїнського дитячого конкурсу «Подорож у світ води» та визначені переможці серед учнівської молоді.

Під час роботи конференції традиційно проводилася галузева виставка технологій та обладнання, на якій учасники експозиції («Грундфос Україна», «ВІЛО УКРАИНА», «ІНТЕРЕКСТ LTD», «Ельпласт-Львів», «Аква-Терм», «ВАРНА», «Екотон», «Євротрубпласт», «Насосенергопром» та «Інсталпласт ХВ») презентували продукцію для сфери водопостачання, водовідведення, теплопостачання та енергозбереження.

Загалом у конференції взяли участь 230 учасників.