Із 16 по 17 травня у Києві пройшов турнір з міні-футболу серед водоканалів України

Із 16 по 17 травня у Києві пройшов турнір з міні-футболу серед водоканалів України, організатором якого стала асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» спільно з ПрАТ «АК Київводоканал».

За Головний Кубок турніру змагалися 16 команд з різних регіонів країни. 
Спортивний захід проводився з метою популяризації спорту та робітничих професій, зміцнення здоров’я працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, спілкування та обміну досвідом, адже гравці команд – це працівники водоканалів: інженери, слюсарі, машиністи, водії, майстри та електромонтери.
«Від себе особисто та від усієї команди хотів би подякувати організаторам та спонсорам турніру за можливість взяти участь у змаганнях такого високого рівня, за можливість захистити честь підприємства не лише на професійному рівні, а і у спортивній майстерності. З упевненістю можу сказати, що мета турніру досягнута, а перед командами та організаторами стоїть нелегка мета – підготовка до турніру 2020 року», – зазначив капітан команди КП «Міськводоканал» СМР Максим Кривомаз.
За його словами, після проведеного турніру у гравців футбольної команди сумського водоканалу залишилося безліч позитивних емоцій та з’явився настрій не лише покращити результат, але й виграти наступний турнір. Цьогоріч переможем стала команда господарів – ПрАТ «АК Київводоканал». Вітаємо!