Колектив КП «Міськводоканал» приймав вітання з нагоди професійного свята

Під час урочистостей зі словами привітань та вдячності звернувся до колективу директор підприємства Анатолій САГАЧ: «Комунальні блага давно стали настільки звичними, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. Проте, не зважаючи на всі складнощі сьогодення, водоканальці не втрачають ні відповідальності, ні працездатності».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО також привітав із професійним святом колектив КП «Міськводоканал». Очільник міста висловив керівництву підприємства та присутнім на урочистостях водоканальцям, а в їх особі всім працівникам комунального підприємства, вдячність за нелегку щоденну роботу, завдяки якій в місті налагоджено водопостачання та водовідведення, а також запевнив у тому, що міська влада й надалі підтримуватиме та допомагатиме одному з головних підприємств, що забезпечує життєдіяльність Сум і сумчан.

Традиційно кращим працівникам підприємства були вручені грамоти, а студенти Сумського вищого училища мистецтв i культури ім. Д.С. Бортнянського привітали присутніх святковим концертом.