Компанія "ВІЛО УКРАЇНА" організувала технічний семінар

 

Компанія «Wilo» провела технічний семінар для фахівців водоканалу, будівельних компаній та проектних організацій міста Суми.

У ході семінару директор представництва ТОВ «ВІЛО УКРАЇНА» Ігор Благонравов та інженер технічного відділу компанії Сергій Лєбєдєв докладно пояснили базові способи підбору насосного обладнання, презентували комплексні каналізаційні станції з насосами глибинного типу, каналізаційні насосні установки EMU PORT із системою сепарації твердих частин, системи напірної каналізації, зливові станції та обладнання для очисних споруд.

«Компанія «Wilo» давно зарекомендувала себе як відповідальний постачальник сучасного насосного обладнання та надійний партнер у питаннях енергоефективних комплексних рішень.

Взагалі, перший насос цього виробника був встановлений ще у 2012 році на КНС-4. На сьогодні водоканал модернізував обладнання на усіх 7 станціях ІІІ підйому, встановивши замість енергоємного застарілого обладнання сучасні, енергозберігаючі підкачуючі насосні станції виробництва фірми «Wilo».Також здійснено досить масштабне осучаснення каналізаційного насосного обладнання, в тому числі, шляхом переоснащення енергоощадними фекальними насосними агрегатами «Wilo» з шафами керування КНС-5, КНС-13, КНС-15.

IMG 2989

Ми вдячні організаторам за семінар, адже отримана інформація дозволяє ефективніше виконувати підбір та монтаж обладнання, сприяє підвищенню кваліфікації технічного персоналу», – зазначив директор Анатолій Сагач.

IMG 3009