Міськводоканал готує водопровідне і каналізаційне господарство до зими

  Для безперебійного водопостачання і водовідведення сумчан в осінньо-зимовий  період 2015-2016 років КП «Міськводоканал» виконує комплекс заходів  з ревізії та ремонту об’єктів підприємства та підготовки їх до роботи в умовах сезонного зниження температури.

У переліку заходів – підготовка  споруд та обладнання 6 водопровідних насосних станцій та 20 каналізаційних, здійснення ремонту і заміни 750 м комунальних водопровідних та 375 м каналізаційних мереж.

Особлива увага на підприємстві приділяється технічному стану електрообладнання, підготовці резервних джерел живлення, утепленню виробничих і побутових приміщень.

Загалом до опалювального сезону планується виконати промивку 16 резервуарів чистої води: по 3 одиниці на Пришибському,Лучанському,Лепехівському, Тополянському водозаборі та по 2 резервуара на Ново-Оболонському та Токарівському водозаборі.

Також на підприємстві виконають поточний ремонт покрівлі об’єктів Лучанського водозабору, розподільчої підстанції та складу Лепехівського водозабору,  КНС-8, КНС-9, ремонту та заміни павільйонів над люками РЧВ на Ново-Оболонському та Тополянському водозаборах. Обстежать дюкерні переходиводомереж  через річки Сумку, Псел, Стрілку та утеплять вантузи і випуски на водопровідних мережах.

Не оминуть увагою комунальники і очисні споруди – відремонтують покрівлю АПК та будівлі решіток, яку облаштують альтернативним опаленням.

Будуть також здійснені заходи з впорядкування територій, зокрема, водоканалівці здійснять вирубку порослі, яку перероблять на альтернативне паливо.

Працівники водоканалу спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області продовжують перевірку роботи всіх пожежних гідрантів та готують транспортні засоби підприємства до роботи в умовах понижених температур.

Щодо газового господарства комунальним підприємством планується провести гідравлічне випробування та промивання системи опалення будівель АПК, механічної майстерні, автогаражу, цеху з ремонту глибинних насосів. Також виконати державну повірку коректора газу,сигналізаторів, здійснити ремонт та ревізію запірної арматури по теплопунктам і тепломережам.

Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться – в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи.