Ознайомилися із напрацюваннями, обмінялися досвідом

На минулому тижні фахівці КП «Міськводоканал» ознайомилися з технологічним процесом виготовлення високоякісних полімерних труб на ТОВ «Калуський трубний завод» та відвідали ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для перейняття досвіду впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності.

У ході відвідування промислового підприємства працівники сумського водоканалу оглянули виробництво та етапи контролю поліетиленових і ПВХ труб для напірного водопостачання та обсадних свердловин, побували на модернізованих, за кошти Світового банку, Івано-Франківських очисних спорудах та ознайомилися з роботою станції 5-го підйому води.

«Продукція Калуського трубного заводу виробляється з високоякісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій та проходить усі необхідні випробовування у власній заводській лабораторії. Ці труби є надійним рішенням для реконструкції зношених зовнішніх мереж», – прокоментував поїздку начальник відділу постачання КП «Міськводоканал» Олександр БОРКОВЕЦЬ.

Фахівці ж бухгалтерії та абонентського відділу підприємства взяли участь у робочій зустрічі з обміну досвідом, під час якої колеги з ОКВП «Дніпро-Кіровоград» надали роз’яснення та консультації щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами, проведення інвентаризації активів та експертної оцінки технічного стану об’єктів підприємства.

«Отримана інформація допоможе у проведенні трансформації балансу відповідно до міжнародних стандартів фінансового обліку. Принагідно ми ознайомилися з програмою внутрішнього електронного документообігу та з можливістю обслуговування абонентів через мобільний додаток, а також відвідали нещодавно створений колл-центр ОКВП «Дніпро-Кіровоград», – розповіла провідний бухгалтер КП «Міськводоканал» Людмила ЄРМАК.