Полімер або чавун? Технічний семінар від ТОВ «Інтерекст LTD»

З технічними перевагами та економічною доцільністю використання труб з високоміцного чавуну (ВЧШГ) ознайомились фахівці КП «Міськводоканал» на технічному семінарі, організованому компанією «Інтерекст LTD» Україна.

«Ми завітали до сумського водоканалу з метою розповісти спеціалістам підприємства про сучасні рішення та технічні характеристики нових видів продукції для будівництва та ремонту мереж водопостачання та водовідведення», – зауважив директор ТОВ «Інтерекст LTD» Віктор ШЕПЕЛЕНКО.

«Метою прокладання трубопроводів є, перш за все, їх довгострокова та надійна експлуатація без порушення цілісності і необхідності ремонту. Ми вдячні організаторам за проведений семінар, адже працівники водоканалу повинні постійно здійснювати і порівняльний аналіз техніко-економічних характеристик труб, виготовлених із різних матеріалів, і мати можливість ознайомлюватися із зразками сучасної запірної арматури для прийняття у повсякденній роботі ефективних рішень», – зазначив директор Анатолій САГАЧ.

IMG 0076

Представники іранської продукції «HANYCO» запевнили, що труби ВЧШГ мають високі експлуатаційні характеристики, а їх використання є економічно вигідним, дозволяє знизити гідравлічні втрати та відповідає усім сучасним вимогам у сфері енергозбереження. Наприкінці заходу були продемонстровані люки із високоміцного чавуну компанії «Istikamet».

IMG 0073

IMG 0226