Попередження боржникам!

Не зважаючи на усі можливі заходи з боку підприємства щодо підвищення платіжної дисципліни серед мешканців міста, заборгованість за надані послуги з холодного водопостачання та водовідведення продовжує зростати.

На сьогодні містяни заборгували водоканалу вже майже 30 млн.грн.

Наявна заборгованість унеможливлює своєчасний розрахунок комунального підприємства за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, можливість цілодобово надавати послуги.

Задля забезпечення стабільної роботи підприємства та зменшення поточної заборгованості населення, КП «Міськводоканал» змушене вдаватися до заходів з відключення каналізації у квартирах боржників.

«Це один із найефективніших методів стимулювання мешканців до сплати. Як показує практика в інших містах України, таких як Київ, Дніпро, Полтава, Житомир, щойно роботи з обмеження каналізації розпочалися, відразу ж зріс рівень оплат. На сьогодні у нас є споживачі, які не вважають за потрібне платити за спожиті послуги водоканалу взагалі. При цьому проведення претензійно-позовної роботи не вирішує проблеми по суті, адже, навіть, маючи рішення суду, процедура стягнення заборгованості в примусовому порядку зазвичай затягується у часі», – зазначила начальник абонентського відділу Людмила КОВАЛЬ.

Локальне блокування каналізації здійснюватиметься приладом “CHOP 2008” спільно з представниками житлово-експлуатаційних організацій за попереднім повідомленням боржника (з наданням йому терміну для оплати заборгованості) та не потребуватиме доступу до квартири несумлінного абонента.

Щоб уникнути зайвих незручностей, наполегливо просимо шановних споживачів вчасно розраховуватися за спожиті послуги та не накопичувати борги!

Споживачам, які мають заборгованість, КП «Міськводоканал» завжди йде на зустріч та в разі необхідності пропонує укласти договір з реструктуризації.

Для цього необхідно звернутись за адресою: м.Суми, вул.Білопільський шлях, 9, каб. № 4 у будь-який день тижня, крім суботи та неділі, з 7:30 до 16:30, у п’ятницю з 7:30 до 15:15.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: 700-156, 700-157, 700-158.